Poradnik

21-07-2020 11:18

Wakacje z Seatem i rowerem

Wakacje z samochodem czy z rowerem? Nie trzeba wybierać. Można mieć to i to. Jak bezpiecznie przewieźć rower, doradzą specjaliści z autoryzowanych salonów Seata.

Czytaj więcej
02-07-2020 14:22

Wierność się opłaca, czyli nowe rabaty na 5+!

Nowe auto to niezawodność, którą gwarantuje producent. Czas jednak mija i po kilku latach ustaje także i gwarancja na samochód. Przekonanym o wysokiej jakości swoich samochodów nawet po kilku latach użytkowania proponuje Program 5+. Co to takiego i jakie daje przywileje?

Czytaj więcej
28-05-2020 12:39

SUV-y z oferty SEAT-a - poznaj je bliżej

SUV-y to auta kojarzące się z wszechstronnością aut terenowych i komfortem limuzyn klasy wyższej. Dzięki tym cechom zdobyły serca kierowców. Również i Seat ma w swej ofercie auta z tego typu nadwoziami. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Czytaj więcej
28-05-2020 11:28

Nowy Seat Alhambra - bezpieczeństwo przede wszystkim

Podczas podróży nie jest najważniejsze to, jak szybko dotrzemy do celu, lecz bezpieczeństwo jazdy. W szczególności powinniśmy zadbać o najmłodszych pasażerów. W nowym Seacie Alhambra będzie to łatwiejsze niż w wielu innych autach.

Czytaj więcej
04-02-2020 17:07

SEAT Tarraco przebojem dołącza do czołówki

Dynamiczna sylwetka, solidne wykonanie i słynny hiszpański temperament… Z tego SEAT znany jest już od dawna. Teraz hiszpańska marka zdaje się sięgać jednak jeszcze wyżej. Bezpieczeństwo pasażerów to teraz temat numer jeden. Przykład? Nowy SEAT Tarraco. Zajrzyjmy na jego pokład, by się przekonać.

Czytaj więcej